Wykonujemy przeglądy oraz konserwacje urządzeń i instalacji grzewczych zarówno w ramach przeglądów gwarancyjnych jak i późniejszej obsługi pogwarancyjnej. Regularne serwisowanie urządzeń grzewczych pozwala nie tylko obniżyć koszty ogrzewania ale również zapewnia bezpieczną eksploatację. Fachowa obsługa zmniejsza także w znacznym stopniu awaryjność urządzeń, gdyż większość przyczyn przyszłych awarii można zdiagnozować i usunąć już podczas przeglądu. 

Usługę wykonujemy kompleksowo z uwzględnieniem także urządzeń współpracujących (pompy, naczynia wzbiorcze, filtry, stacje zmiękczania wody itd.). W trakcie przeglądu możecie Państwo również skorzystać z naszego doświadczenia w sprawach eksploatacji i optymalizacji sterowania instalacją grzewczą.

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy telefon, e-mail lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Zachęcamy również do rejestracji w naszym serwisie, dzięki czemu otrzymywać będziecie Państwo informacje na temat aktualnej oferty i akcji promocyjnych.

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.