Firma Wolf jest wiodącym dostawcą profesjonalnych systemów grzewczych, solarnych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Przyjazne dla otoczenia, ekonomiczne urządzenia grzewcze firmy WOLF szybko zyskały uznanie użytkowników.

Wysoki standard produkcji oraz jakość usług są kamieniami milowymi drogi, którą obrał WOLF. Technologia grzewcza oraz system obróbki powietrza firmy WOLF zaprojektowane są tak, by jak najlepiej służyć użytkownikom i chronić środowisko.

Firma WOLF została założona w Mainburgu w 1963 roku. Początkowo znana była jako producent systemów osuszających do obróbki chmielu. W roku 1973 firma WOLF rozpoczęła produkcję urządzeń i systemów obróbki powietrza i szybko stała się liderem w tej branży. W 1981 roku rozpoczęto produkcję kotłów grzewczych. Przez kolejne lata, wachlarz produktów firmy WOLF stale się poszerzał. W roku 1994 rozpoczęto produkcję gazowych kotłów wiszących, a po dwóch latach oferta wzbogaciła się o kolektory słoneczne. W ten sposób WOLF stał się kompleksowym dostawcą urządzeń grzewczych.

Więcej informacji na stronach firmy Wolf Polska.

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.