Proinserv

Centrum Serwisowe602 736 738

98% naszych wyjazdów kończy się ukończoną na miejscu naprawą lub serwisem

Proinserv_uslugi_wroclaw

Proinserv zajmuje się serwisem urządzeń i instalacji grzewczych:

Proinserv_przeglady_kotly

Przeglądy

Wykonujemy przeglądy oraz konserwacje urządzeń i instalacji grzewczych w ramach przeglądów gwarancyjnych oraz podczas późniejszej obsługi pogwarancyjnej. Regularne serwisowanie urządzeń grzewczych pozwala nie tylko obniżyć koszty ogrzewania, ale zapewnia również bezpieczną eksploatację. Fachowa obsługa w znacznym zmniejsza stopniu awaryjność urządzeń, gdyż większość przyczyn przyszłych awarii można zdiagnozować i usunąć już podczas przeglądu. Usługę wykonujemy kompleksowo z uwzględnieniem urządzeń współpracujących (pompy, naczynia wzbiorcze, filtry, stacje zmiękczania wody itd.). W trakcie przeglądu mogą Państwo również skorzystać z naszego doświadczenia w sprawach eksploatacji i optymalizacji sterowania instalacją grzewczą.
Proinserv_uslugi_serwis

Naprawa gwarancyjne i pogwarancyjne

Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Dysponując doświadczonymi pracownikami, specjalistycznym sprzętem oraz magazynem części zamiennych, jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każdą usterkę już podczas pierwszej wizyty. W ten sposób zmniejszamy koszty naprawy oraz dyskomfort spowodowany wadliwie działającym urządzeniem. Korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych, na które udzielamy gwarancji producenta.
Electrician fitting a thermostat system

Uruchamianie i przygotowanie do eksploatacji

Wykonujemy pierwsze uruchomienia urządzeń i instalacji grzewczych. Podczas naszej wizyty dowiedzą się Państwo, jak bezpiecznie i ekonomicznie eksploatować swoje kotłownie. Zwracamy też uwagę na ewentualne możliwości modyfikacji i usprawnienia pracy już istniejących instalacji. Uruchomienie kotłowni przez autoryzowany serwis zapewnia nie tylko spełnienie warunków zawartych w karcie gwarancyjnej urządzenia, ale przede wszystkim gwarantuje jego bezpieczne i zgodne z polskimi przepisami funkcjonowanie.

Zadbaj o swoje urządzenie

piec

1 Regularny serwis jest w stanie zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 13% rocznie.

2 Uruchomienie kotłowni przez autoryzowany serwis, zapewnia spełnienie warunków zawartych w karcie gwarancyjnej urządzenia.

3 Jedynie korzystanie z oryginalnych części zamiennych, pozwala na zachowanie gwarancji na urządzenie.

Polecają nas producenci:

wolf brotje de-dietrich baxi

Świadczymy usługi dla różnego rodzaju klientów

Klienci
indywidualni

Doskonale rozumiemy właścicieli domów, mieszkań, biur. Szybki czas reakcji, precyzja, fachowość. Pomagamy uruchomić piece, serwisujemy je - wszystko, aby ich żywotność i efektywność była jak najwyższa. I aby ciepło domowe nigdy nie stanowiło problemu.

Klienci
instytucjonalni

Dysponując doświadczonymi pracownikami, specjalistycznym sprzętem oraz magazynem części zamiennych, jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każdą usterkę już podczas pierwszej wizyty, zmniejszając w ten sposób koszty naprawy oraz dyskomfort spowodowany wadliwie działającym urządzeniem. Korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych, na które udzielamy gwarancji producenta.

Klienci
biznesowi

Wykonujemy pierwsze uruchomienia urządzeń i instalacji grzewczych. Podczas naszej wizyty dowiecie się Państwo jak bezpiecznie i ekonomicznie eksploatować swoje kotłownie. Zwracamy też uwagę na ewentualne możliwości modyfikacji i usprawnienia pracy już istniejących instalacji

Planujesz zakup?
masz problem z obecnym urządzeniem?

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się